Anime-Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime-Project

Welcome to Anime-Project!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Joculetul Alb/Negru
In ce divizie ati vrea sa fiti? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 5:32 am Scris de Hikari.Salyn

» Discutii si pareri
In ce divizie ati vrea sa fiti? Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 2:54 am Scris de Hikari.Salyn

» Top 5 anime pe care le urati
In ce divizie ati vrea sa fiti? Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 5:44 am Scris de Akihara

» Pareri despre anime
In ce divizie ati vrea sa fiti? Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 2:22 am Scris de Hikari.Salyn

» Ce cred personajele din Gravitation despre tine?
In ce divizie ati vrea sa fiti? Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 1:17 am Scris de Hikari.Salyn

» Cum va fi viitorul tau?
In ce divizie ati vrea sa fiti? Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 1:11 am Scris de Hikari.Salyn

» Statusuri de mess
In ce divizie ati vrea sa fiti? Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 4:19 am Scris de Hikari.Salyn

» Zodia voastra
In ce divizie ati vrea sa fiti? Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 4:10 am Scris de Hikari.Salyn

» Karen VS Chikage
In ce divizie ati vrea sa fiti? Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 11:17 am Scris de Cerry Keiuko

Statistici
Avem 8 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: lory

Membrii nostri au postat un numar de 294 mesaje în 102 subiecte
Parteneri
In ce divizie ati vrea sa fiti? 29z2dk9
Top postatori
Akihara
In ce divizie ati vrea sa fiti? Vote_lcapIn ce divizie ati vrea sa fiti? Voting_barIn ce divizie ati vrea sa fiti? Vote_rcap 
Lina Inverse
In ce divizie ati vrea sa fiti? Vote_lcapIn ce divizie ati vrea sa fiti? Voting_barIn ce divizie ati vrea sa fiti? Vote_rcap 
Hikari.Salyn
In ce divizie ati vrea sa fiti? Vote_lcapIn ce divizie ati vrea sa fiti? Voting_barIn ce divizie ati vrea sa fiti? Vote_rcap 
Michiyo
In ce divizie ati vrea sa fiti? Vote_lcapIn ce divizie ati vrea sa fiti? Voting_barIn ce divizie ati vrea sa fiti? Vote_rcap 
Shio Shelgan
In ce divizie ati vrea sa fiti? Vote_lcapIn ce divizie ati vrea sa fiti? Voting_barIn ce divizie ati vrea sa fiti? Vote_rcap 
Cerry Keiuko
In ce divizie ati vrea sa fiti? Vote_lcapIn ce divizie ati vrea sa fiti? Voting_barIn ce divizie ati vrea sa fiti? Vote_rcap 
Miaka Yuuki
In ce divizie ati vrea sa fiti? Vote_lcapIn ce divizie ati vrea sa fiti? Voting_barIn ce divizie ati vrea sa fiti? Vote_rcap 
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 In ce divizie ati vrea sa fiti?

In jos 
AutorMesaj
Akihara
Moderator
Akihara


Mesaje : 84
Data de înscriere : 21/08/2008
Varsta : 29
Localizare : in a nightmare

In ce divizie ati vrea sa fiti? Empty
MesajSubiect: In ce divizie ati vrea sa fiti?   In ce divizie ati vrea sa fiti? Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 8:44 am

Eu categoric as vrea sa fiu in divizia 10.Dintre toti capitanii, Hitsugaya Toushiro mi se pare cel mai matur si mai potrivit pentru aceasta meserie, chiar daca e cel mai tanar.Nu stiu de ce dar pare genul de divizie in care m-as incadra cel mai bine.Singurul lucru care ma deranjeaza este vice-capitanul Matsumoto Rangiku pentru ca e imatura si cam dusa, dar macar e amuzanta si mereu ma face sa rad.
Sus In jos
http://www.hoshizora-thunder.piczo.com
 
In ce divizie ati vrea sa fiti?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» In ce clan ati vrea sa fiti?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Project :: Anime :: Bleach-
Mergi direct la: