Anime-Project

Welcome to Anime-Project!

AcasaPortalCautareInregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Joculetul Alb/Negru
Ce culoare te reprezinta? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 5:32 am Scris de Hikari.Salyn

» Discutii si pareri
Ce culoare te reprezinta? Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 2:54 am Scris de Hikari.Salyn

» Top 5 anime pe care le urati
Ce culoare te reprezinta? Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 5:44 am Scris de Akihara

» Pareri despre anime
Ce culoare te reprezinta? Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 2:22 am Scris de Hikari.Salyn

» Ce cred personajele din Gravitation despre tine?
Ce culoare te reprezinta? Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 1:17 am Scris de Hikari.Salyn

» Cum va fi viitorul tau?
Ce culoare te reprezinta? Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 1:11 am Scris de Hikari.Salyn

» Statusuri de mess
Ce culoare te reprezinta? Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 4:19 am Scris de Hikari.Salyn

» Zodia voastra
Ce culoare te reprezinta? Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 4:10 am Scris de Hikari.Salyn

» Karen VS Chikage
Ce culoare te reprezinta? Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 11:17 am Scris de Cerry Keiuko

Statistici
Avem 8 membri inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: lory

Membrii nostri au postat un numar de 294 mesaje în 102 subiecte
Parteneri
Ce culoare te reprezinta? 29z2dk9
Top postatori
Akihara
Ce culoare te reprezinta? Vote_lcapCe culoare te reprezinta? Voting_barCe culoare te reprezinta? Vote_rcap 
Lina Inverse
Ce culoare te reprezinta? Vote_lcapCe culoare te reprezinta? Voting_barCe culoare te reprezinta? Vote_rcap 
Hikari.Salyn
Michiyo
Shio Shelgan
Cerry Keiuko
Miaka Yuuki
Martie 2020
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar

Ce culoare te reprezinta?

In jos 
AutorMesaj
Michiyo
Admin
Michiyo

Data de înscriere : 14/08/2008
Varsta : 24
Localizare : Anime Land

Ce culoare te reprezinta? Empty
MesajSubiect: Ce culoare te reprezinta?   Ce culoare te reprezinta? Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 9:01 am

http://animezup.com/quiz/quiz.php?quiz=Quiz:%20ce-culoare-te-reprezinta?

Culoarea care te reprezinta este albul, fiind prin excelenta culoarea puritatii, aducand speranta, bucurie, succes. Este culoarea copilariei si a reinnoirii.

se potriveste...oarecum.

Lina Inverse
Orange Anime
Lina Inverse

Data de înscriere : 21/08/2008
Varsta : 27
Localizare : Pe marte, pe pluto...depinde

MesajSubiect: Re: Ce culoare te reprezinta?   Ce culoare te reprezinta? Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 9:04 am

Culoarea care te reprezinta este portocaliul, este rezultatul amestecului dintre rosu si galben, ceea ce ii da o dubla semnificatie. Indica in aceeasi masura pasiunea, brutalitatea, caldura, ipocrizia si actiunea. Este culoarea focului, a soarelui care se trezeste si apune, sinonim cu dimineata si seara.

ipocrizie? cam aiurea...pasiune? pentru animale poate
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Akihara
Moderator
Akihara

Data de înscriere : 21/08/2008
Varsta : 25
Localizare : in a nightmare

MesajSubiect: Re: Ce culoare te reprezinta?   Ce culoare te reprezinta? Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 9:17 am

Culoarea care te reprezinta este negrul,culoarea care reprezinta concretul, neantul. Negrul absoarbe celelalte culori, este simbol de austeritate si rigoare. Simbolizeaza noaptea, tenebrele si moartea. Pe de alta parte, evoca adesea calmul si meditatia.

o_O Nu ma asteptam dar multi mi-au zis ca intradevar mi se potriveste si cam asa e

http://www.hoshizora-thunder.piczo.com
Hikari.Salyn
Moderator
Hikari.Salyn

Data de înscriere : 23/08/2008
Localizare : Alba Iulia

MesajSubiect: Re: Ce culoare te reprezinta?   Ce culoare te reprezinta? Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 9:41 am

Culoarea care te reprezinta este negrul,culoarea care reprezinta concretul, neantul. Negrul absoarbe celelalte culori, este simbol de austeritate si rigoare. Simbolizeaza noaptea, tenebrele si moartea. Pe de alta parte, evoca adesea calmul si meditatia.

La fel mi-a iesit si mie

http://yume.smfforfree4.com
Cerry Keiuko
White Anime
Cerry Keiuko

Data de înscriere : 22/08/2008

MesajSubiect: Re: Ce culoare te reprezinta?   Ce culoare te reprezinta? Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 11:34 am

Culoarea care te reprezinta este rosul, este o culoare vie. Evoca vitalitatea, energia, forta, dar si brutalitatea, violenta, dificultatile, orgoliul, suferinta. Nu trebuie sa uitam ca rosul este, de asemenea, culoarea dragostei. O dragoste pasionala, arzatoare si fara sfarsit.

Super,rosul e culoarea mea preferata ^_^
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce culoare te reprezinta?   Ce culoare te reprezinta? Icon_minitime

Sus In jos

Ce culoare te reprezinta?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Project :: Diverse :: Quizz-
Mergi direct la: