Anime-Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime-Project

Welcome to Anime-Project!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Joculetul Alb/Negru
Cine esti din Kiddy Grade? Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 5:32 am Scris de Hikari.Salyn

» Discutii si pareri
Cine esti din Kiddy Grade? Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 2:54 am Scris de Hikari.Salyn

» Top 5 anime pe care le urati
Cine esti din Kiddy Grade? Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 5:44 am Scris de Akihara

» Pareri despre anime
Cine esti din Kiddy Grade? Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 2:22 am Scris de Hikari.Salyn

» Ce cred personajele din Gravitation despre tine?
Cine esti din Kiddy Grade? Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 1:17 am Scris de Hikari.Salyn

» Cum va fi viitorul tau?
Cine esti din Kiddy Grade? Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 1:11 am Scris de Hikari.Salyn

» Statusuri de mess
Cine esti din Kiddy Grade? Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 4:19 am Scris de Hikari.Salyn

» Zodia voastra
Cine esti din Kiddy Grade? Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 4:10 am Scris de Hikari.Salyn

» Karen VS Chikage
Cine esti din Kiddy Grade? Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 11:17 am Scris de Cerry Keiuko

Statistici
Avem 8 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: lory

Membrii nostri au postat un numar de 294 mesaje în 102 subiecte
Parteneri
Cine esti din Kiddy Grade? 29z2dk9
Top postatori
Akihara
Cine esti din Kiddy Grade? Vote_lcapCine esti din Kiddy Grade? Voting_barCine esti din Kiddy Grade? Vote_rcap 
Lina Inverse
Cine esti din Kiddy Grade? Vote_lcapCine esti din Kiddy Grade? Voting_barCine esti din Kiddy Grade? Vote_rcap 
Hikari.Salyn
Cine esti din Kiddy Grade? Vote_lcapCine esti din Kiddy Grade? Voting_barCine esti din Kiddy Grade? Vote_rcap 
Michiyo
Cine esti din Kiddy Grade? Vote_lcapCine esti din Kiddy Grade? Voting_barCine esti din Kiddy Grade? Vote_rcap 
Shio Shelgan
Cine esti din Kiddy Grade? Vote_lcapCine esti din Kiddy Grade? Voting_barCine esti din Kiddy Grade? Vote_rcap 
Cerry Keiuko
Cine esti din Kiddy Grade? Vote_lcapCine esti din Kiddy Grade? Voting_barCine esti din Kiddy Grade? Vote_rcap 
Miaka Yuuki
Cine esti din Kiddy Grade? Vote_lcapCine esti din Kiddy Grade? Voting_barCine esti din Kiddy Grade? Vote_rcap 
Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Cine esti din Kiddy Grade?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Lina Inverse
Orange Anime
Lina Inverse


Mesaje : 71
Data de înscriere : 21/08/2008
Varsta : 31
Localizare : Pe marte, pe pluto...depinde

Cine esti din Kiddy Grade? Empty
MesajSubiect: Cine esti din Kiddy Grade?   Cine esti din Kiddy Grade? Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 10:03 am

http://www.quizilla.com/quizzes/835685/which-kiddy-grade-character-are-you
mie mi-a iesit Eclair

Cine esti din Kiddy Grade? 1081030812_sB_Eclair1
You are Eclair!You look fairly old,but you are a big kid at heart.You really hate it when people try to act like there better than you.You're very exuberant and thats why people like you.Keep that up,but try to act a little more mature sometimes.And don't sleep in till the sun sets on your day off.
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
Akihara
Moderator
Akihara


Mesaje : 84
Data de înscriere : 21/08/2008
Varsta : 29
Localizare : in a nightmare

Cine esti din Kiddy Grade? Empty
MesajSubiect: Re: Cine esti din Kiddy Grade?   Cine esti din Kiddy Grade? Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 10:23 am

You are Armblast!You are tall,dark,handsome,secretive and you're girlfriend love tea.You hate your nickname'Wizard',but you still are a sweet person,no matter what Eclair thinks.Stop carrying your own deck of cards and maybe Lumiere will play with you sometime.

just WTF???
Sus In jos
http://www.hoshizora-thunder.piczo.com
 
Cine esti din Kiddy Grade?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cine esti din Harry Potter?
» Cine esti din Sonic X?
» Cine esti din El Hazard?
» Cine esti din Yu Yu Hakusho?
» Cine esti din Slayers?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Project :: Diverse :: Quizz-
Mergi direct la: