Anime-Project

Welcome to Anime-Project!

AcasaPortalCautareInregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Joculetul Alb/Negru
Personajul favorit Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 5:32 am Scris de Hikari.Salyn

» Discutii si pareri
Personajul favorit Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 2:54 am Scris de Hikari.Salyn

» Top 5 anime pe care le urati
Personajul favorit Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 5:44 am Scris de Akihara

» Pareri despre anime
Personajul favorit Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 2:22 am Scris de Hikari.Salyn

» Ce cred personajele din Gravitation despre tine?
Personajul favorit Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 1:17 am Scris de Hikari.Salyn

» Cum va fi viitorul tau?
Personajul favorit Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 1:11 am Scris de Hikari.Salyn

» Statusuri de mess
Personajul favorit Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 4:19 am Scris de Hikari.Salyn

» Zodia voastra
Personajul favorit Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 4:10 am Scris de Hikari.Salyn

» Karen VS Chikage
Personajul favorit Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 11:17 am Scris de Cerry Keiuko

Statistici
Avem 8 membri inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: lory

Membrii nostri au postat un numar de 294 mesaje în 102 subiecte
Parteneri
Personajul favorit 29z2dk9
Top postatori
Akihara
Personajul favorit Vote_lcapPersonajul favorit Voting_barPersonajul favorit Vote_rcap 
Lina Inverse
Personajul favorit Vote_lcapPersonajul favorit Voting_barPersonajul favorit Vote_rcap 
Hikari.Salyn
Michiyo
Shio Shelgan
Cerry Keiuko
Miaka Yuuki
Martie 2020
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar

Personajul favorit

In jos 
AutorMesaj
Michiyo
Admin
Michiyo

Data de înscriere : 14/08/2008
Varsta : 24
Localizare : Anime Land

Personajul favorit Empty
MesajSubiect: Personajul favorit   Personajul favorit Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 11:03 am

Mie personal imi place mult de Sakura Haruno deoarece e o ninja foarte buna(mai ales in Shippuden),e frumoasa,inteligenta si imi place caracterul ei.Desi la inceput ma enerva ca mereu se tinea dupa Sasuke in Naruto Shippuden asta s-a schimbat si a inceput sa imi placa mai mult.Un alt personaj care imi place e Hinata pentru ca desi e timida reuseste si devine mai puternica,e foarte simpatica si draguta prin felul ei de a fi.Si desigur imi place si temari pentru ca e puternica,draguta si imi place caracterul ei foarte mult.Pe langa ele deasemenea toate personajele sunt speciale prin felul lor de a fi.Deci e greu sa imi aleg un personaj preferat.Poate ca le indragesc mai mult pe Sakura,Hinata si Temari dar nu pot spune ca sunt personajele mele favorite deoarece toate imi plac.

Ultima editare efectuata de catre Mello in Vin Aug 22, 2008 1:49 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://anime-project.forumgratuit.ro
Akihara
Moderator
Akihara

Data de înscriere : 21/08/2008
Varsta : 25
Localizare : in a nightmare

Personajul favorit Empty
MesajSubiect: Re: Personajul favorit   Personajul favorit Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 11:05 am

Eu am foarte multe...
Feminine
-Hinata-desi e timida si mai rezervata, e foarte puternica si curajoasa
-Anko-nebunatica, puternica si m-a impresionat trecutul ei.
-TenTen-pentru ca e putin mai baietoasa, lupta bine, se pricepe la arme si e foarte simpatica
Masculine:
-Gaara-m-a impresionat trecutul lui..cred ca e cel mai trist din tot anime-ul..imi place personalitatea lui:misterios, puternic si faptul ca a fost personaj negativ si a devenit pozitiv.
-Itachi-evil guy, dar imi place ca e misterios, puternic, talentat si cum se comporta.
Iar in manga se dovedeste ca nu e asa de rau iar asta a facut sa imi placa mai mult acest personaj pentru ca tot ce a facut a fost sa apaere satul si chiar si asa a tinut foarte mult la sasuke.pacat ca e mort...
-Sasuke-si trecutul lui m-a impresionat si seamana mult cu mine la personalitate..mai putin la partea cu razpunarea, pentru ca eu nu sunt asa de disperata..dar nu mai am mult...

http://www.hoshizora-thunder.piczo.com
Shio Shelgan
White Anime
Shio Shelgan

Data de înscriere : 21/08/2008
Varsta : 24
Localizare : Purple Yume

Personajul favorit Empty
MesajSubiect: Re: Personajul favorit   Personajul favorit Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 12:06 pm

Daca ar fi sa`mi aleg un pers favorit din Naruto,mi`ar fi foarte greu... Imi plac toate personajele,fie ele negative sau pozitive... Cu totii au cate o ambitie,cate un scop in viata,tate fiind foarte intereante de dezbatut... De exemplu Naruto,care vrea sa ajunga un Hokage si care vrea sa`si apere prietenii cu orice chip... sau Lee care doreste sa dovedeasca lumii intregi ca nu conteaza cum o faci,sau daca esti destul de puternic pentru asta,ideea e sa vrei,sa iti doresti sa o faci orice ar presupune asta... si`o faci ^^'
In ceea ce priveste personajele negative,ei bine,ele sunt si mai interesante,fiind mai msterioase si parca provocandu`le sa incerci sa le cunsti... Orochimaru (care e in zodia Scorpion,nascut pe 27 Octombrie,EXACT ca mine >.<) nu este tocmai un personaj foarte indragit printre fanii anime`ului,dar daca stam sa ne gandim bine,tacticile sale de a`i supune pe cei din satul Konoha si chiar planurile viclene si putin crude pe care le`a pus la cale pentru a`si lua de partea sa tot mai multi adepti (aluzie la Sasuke),sunt dovada unei minti stralucite (ca sa vedeti cate calitati au si Scorpionii^.~)...
In concluzie,fiecare personaj are modul lui de a fi,modul lui de a`si cucerii admiratia privitorilor (sau cititorilor,in cazul in care e vorba de manga),deci fiecare personaj a reusit prin felul lui simplu de a fi,sa fie favorit intr`un fel ^^

Este doar parerea mea ^^ Ca sunt si fani care`si aleg favoritul din prima si nu`i 'dau drumul' deloc ...
Sus In jos
http://maihime-fc.forumotion.com
Continut sponsorizat

Personajul favorit Empty
MesajSubiect: Re: Personajul favorit   Personajul favorit Icon_minitime

Sus In jos

Personajul favorit
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Project :: Anime :: Naruto-
Mergi direct la: