Anime-Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime-Project

Welcome to Anime-Project!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Joculetul Alb/Negru
Harry Potter- pareri Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 5:32 am Scris de Hikari.Salyn

» Discutii si pareri
Harry Potter- pareri Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 2:54 am Scris de Hikari.Salyn

» Top 5 anime pe care le urati
Harry Potter- pareri Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 5:44 am Scris de Akihara

» Pareri despre anime
Harry Potter- pareri Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 2:22 am Scris de Hikari.Salyn

» Ce cred personajele din Gravitation despre tine?
Harry Potter- pareri Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 1:17 am Scris de Hikari.Salyn

» Cum va fi viitorul tau?
Harry Potter- pareri Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 1:11 am Scris de Hikari.Salyn

» Statusuri de mess
Harry Potter- pareri Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 4:19 am Scris de Hikari.Salyn

» Zodia voastra
Harry Potter- pareri Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 4:10 am Scris de Hikari.Salyn

» Karen VS Chikage
Harry Potter- pareri Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 11:17 am Scris de Cerry Keiuko

Statistici
Avem 8 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: lory

Membrii nostri au postat un numar de 294 mesaje în 102 subiecte
Parteneri
Harry Potter- pareri 29z2dk9
Top postatori
Akihara
Harry Potter- pareri Vote_lcapHarry Potter- pareri Voting_barHarry Potter- pareri Vote_rcap 
Lina Inverse
Harry Potter- pareri Vote_lcapHarry Potter- pareri Voting_barHarry Potter- pareri Vote_rcap 
Hikari.Salyn
Harry Potter- pareri Vote_lcapHarry Potter- pareri Voting_barHarry Potter- pareri Vote_rcap 
Michiyo
Harry Potter- pareri Vote_lcapHarry Potter- pareri Voting_barHarry Potter- pareri Vote_rcap 
Shio Shelgan
Harry Potter- pareri Vote_lcapHarry Potter- pareri Voting_barHarry Potter- pareri Vote_rcap 
Cerry Keiuko
Harry Potter- pareri Vote_lcapHarry Potter- pareri Voting_barHarry Potter- pareri Vote_rcap 
Miaka Yuuki
Harry Potter- pareri Vote_lcapHarry Potter- pareri Voting_barHarry Potter- pareri Vote_rcap 
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Harry Potter- pareri

In jos 
AutorMesaj
Lina Inverse
Orange Anime
Lina Inverse


Mesaje : 71
Data de înscriere : 21/08/2008
Varsta : 31
Localizare : Pe marte, pe pluto...depinde

Harry Potter- pareri Empty
MesajSubiect: Harry Potter- pareri   Harry Potter- pareri Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 11:50 am

Ce parere aveti despre celebrele romane ale lui J.K.Rowling?
Am auzit pe multi, in special pe profesorii de religie, atat din scoala cat si din liceu (ala din scoala era popa) ca e o carte satanista.
Totusi, eu sunt mare fana si am citit toate 7 cartile.
Voua cum vi se par?
Sus In jos
http://www.magicnight.rpgdynasty.net
 
Harry Potter- pareri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cine esti din Harry Potter?
» Lucy- pareri
» Chii-Pareri
» Discutii si pareri
» Pareri despre anime

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Project :: Diverse :: Cafenea-
Mergi direct la: