Anime-Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime-Project

Welcome to Anime-Project!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Joculetul Alb/Negru
Linia fierbinte a iadului Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 5:32 am Scris de Hikari.Salyn

» Discutii si pareri
Linia fierbinte a iadului Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 2:54 am Scris de Hikari.Salyn

» Top 5 anime pe care le urati
Linia fierbinte a iadului Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 5:44 am Scris de Akihara

» Pareri despre anime
Linia fierbinte a iadului Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 2:22 am Scris de Hikari.Salyn

» Ce cred personajele din Gravitation despre tine?
Linia fierbinte a iadului Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 1:17 am Scris de Hikari.Salyn

» Cum va fi viitorul tau?
Linia fierbinte a iadului Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 1:11 am Scris de Hikari.Salyn

» Statusuri de mess
Linia fierbinte a iadului Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 4:19 am Scris de Hikari.Salyn

» Zodia voastra
Linia fierbinte a iadului Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 4:10 am Scris de Hikari.Salyn

» Karen VS Chikage
Linia fierbinte a iadului Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 11:17 am Scris de Cerry Keiuko

Statistici
Avem 8 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: lory

Membrii nostri au postat un numar de 294 mesaje în 102 subiecte
Parteneri
Linia fierbinte a iadului 29z2dk9
Top postatori
Akihara
Linia fierbinte a iadului Vote_lcapLinia fierbinte a iadului Voting_barLinia fierbinte a iadului Vote_rcap 
Lina Inverse
Linia fierbinte a iadului Vote_lcapLinia fierbinte a iadului Voting_barLinia fierbinte a iadului Vote_rcap 
Hikari.Salyn
Linia fierbinte a iadului Vote_lcapLinia fierbinte a iadului Voting_barLinia fierbinte a iadului Vote_rcap 
Michiyo
Linia fierbinte a iadului Vote_lcapLinia fierbinte a iadului Voting_barLinia fierbinte a iadului Vote_rcap 
Shio Shelgan
Linia fierbinte a iadului Vote_lcapLinia fierbinte a iadului Voting_barLinia fierbinte a iadului Vote_rcap 
Cerry Keiuko
Linia fierbinte a iadului Vote_lcapLinia fierbinte a iadului Voting_barLinia fierbinte a iadului Vote_rcap 
Miaka Yuuki
Linia fierbinte a iadului Vote_lcapLinia fierbinte a iadului Voting_barLinia fierbinte a iadului Vote_rcap 
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Linia fierbinte a iadului

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Michiyo
Admin
Michiyo


Mesaje : 49
Data de înscriere : 14/08/2008
Varsta : 28
Localizare : Anime Land

Linia fierbinte a iadului Empty
MesajSubiect: Linia fierbinte a iadului   Linia fierbinte a iadului Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 10:23 am

Ce parere aveti?Ati vrea sa existe un astfel de site?Credeti ca razbunarea e un lucru bun?Dupa parerea mea aceasta este numai fictiune si pura fictiune si nu imi imaginez ca ar putea exista asa ceva in realitate.Insa in cazul in care ar exista cu siguranta nu mi s-ar parea un lucru bun deoarece razbunarea este ceva ingrozitor.Sigur nu as accesa acel site.Acum vreau sa vad ce credeti si voi despre asta.
Sus In jos
https://anime-project.forumgratuit.ro
Shio Shelgan
White Anime
Shio Shelgan


Mesaje : 15
Data de înscriere : 21/08/2008
Varsta : 28
Localizare : Purple Yume

Linia fierbinte a iadului Empty
MesajSubiect: Re: Linia fierbinte a iadului   Linia fierbinte a iadului Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 10:42 am

Well... Nici eu nu as accesa un astfel de site. De ce? Pentru ca,in primul rand,mi-ar fi mie insami frica sa ajung in Iad... Dar e amuzant cand gasesc,pe google de exemplu,tot felul de sit-uri create de fani Jigogu Shoujo ^^ Mi se pare amuzant ca isi dau atata silinta,pentru un simplu site dedicat razbunarii pe 'persoana care ti-a facut cel mai mult rau in viata':
http://jackshrh.hp.infoseek.co.jp/ (e cel mai reusit dintre toate cele ce le-am gasit... Tineti minte: e doar un FALS!)
Sus In jos
http://maihime-fc.forumotion.com
Akihara
Moderator
Akihara


Mesaje : 84
Data de înscriere : 21/08/2008
Varsta : 29
Localizare : in a nightmare

Linia fierbinte a iadului Empty
MesajSubiect: Re: Linia fierbinte a iadului   Linia fierbinte a iadului Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 6:06 am

yep, numai fictiune, dar eu as vrea sa existe.da, stiu ca partea cu mersul in iad dupa moarte it's just too scary, dar in anumite momente nici nu imi pasa de ce se poate intampla.
anyway si mie mi se pare amuzant sa scriu numele persoanelor pe care vreau sa ma razbun pe site-urile false.
Sus In jos
http://www.hoshizora-thunder.piczo.com
Hikari.Salyn
Moderator
Hikari.Salyn


Mesaje : 58
Data de înscriere : 23/08/2008
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

Linia fierbinte a iadului Empty
MesajSubiect: Re: Linia fierbinte a iadului   Linia fierbinte a iadului Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 6:54 am

Este doar fictiune, site-ul nu exista in realitate. Nu, categoric nu as vrea sa existe, deoarece multe suflete vor fi trimise in iad. Sunt unele persoane care vor face asta doar pentru a se distra. Nu cred ca razbunarea este un lucru bun, deoarece oricum persoanele respective vor plati pana la urma pentru greselile comise. Deasemenea si mie mi se pare amuzant sa scriu numele persoanelor pe care as vrea sa ma razbun [chiar daca nu o voi face] pe site-uri false ^_^
Da, Shio-chan, site-ul e frumos [doar de la mine il stii ^^']
Sus In jos
http://yume.smfforfree4.com
Continut sponsorizat





Linia fierbinte a iadului Empty
MesajSubiect: Re: Linia fierbinte a iadului   Linia fierbinte a iadului Icon_minitime

Sus In jos
 
Linia fierbinte a iadului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Project :: Anime :: Jigoku Shoujo-
Mergi direct la: