Anime-Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime-Project

Welcome to Anime-Project!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Ultimele subiecte
» Joculetul Alb/Negru
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Icon_minitimeDum Sept 28, 2008 5:32 am Scris de Hikari.Salyn

» Discutii si pareri
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Icon_minitimeSam Sept 13, 2008 2:54 am Scris de Hikari.Salyn

» Top 5 anime pe care le urati
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Icon_minitimeJoi Sept 11, 2008 5:44 am Scris de Akihara

» Pareri despre anime
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Icon_minitimeMier Sept 10, 2008 2:22 am Scris de Hikari.Salyn

» Ce cred personajele din Gravitation despre tine?
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 1:17 am Scris de Hikari.Salyn

» Cum va fi viitorul tau?
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Icon_minitimeMar Sept 09, 2008 1:11 am Scris de Hikari.Salyn

» Statusuri de mess
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 4:19 am Scris de Hikari.Salyn

» Zodia voastra
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 4:10 am Scris de Hikari.Salyn

» Karen VS Chikage
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Icon_minitimeSam Sept 06, 2008 11:17 am Scris de Cerry Keiuko

Statistici
Avem 8 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: lory

Membrii nostri au postat un numar de 294 mesaje în 102 subiecte
Parteneri
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' 29z2dk9
Top postatori
Akihara
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Vote_lcapHey, pazea lume ca am aterizat ^^' Voting_barHey, pazea lume ca am aterizat ^^' Vote_rcap 
Lina Inverse
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Vote_lcapHey, pazea lume ca am aterizat ^^' Voting_barHey, pazea lume ca am aterizat ^^' Vote_rcap 
Hikari.Salyn
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Vote_lcapHey, pazea lume ca am aterizat ^^' Voting_barHey, pazea lume ca am aterizat ^^' Vote_rcap 
Michiyo
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Vote_lcapHey, pazea lume ca am aterizat ^^' Voting_barHey, pazea lume ca am aterizat ^^' Vote_rcap 
Shio Shelgan
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Vote_lcapHey, pazea lume ca am aterizat ^^' Voting_barHey, pazea lume ca am aterizat ^^' Vote_rcap 
Cerry Keiuko
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Vote_lcapHey, pazea lume ca am aterizat ^^' Voting_barHey, pazea lume ca am aterizat ^^' Vote_rcap 
Miaka Yuuki
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Vote_lcapHey, pazea lume ca am aterizat ^^' Voting_barHey, pazea lume ca am aterizat ^^' Vote_rcap 
Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Hey, pazea lume ca am aterizat ^^'

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Hikari.Salyn
Moderator
Hikari.Salyn


Mesaje : 58
Data de înscriere : 23/08/2008
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Empty
MesajSubiect: Hey, pazea lume ca am aterizat ^^'   Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Icon_minitimeSam Aug 23, 2008 12:32 pm

~Cine sunt?
~Sunt o fana anime.

~Cum ma numesc?
~Prefer sa nu dau numele meu adevarat. Majoritatea ma stiu ca fiind Keyko Morino, Hikari Salyn sau Yuuki Cross.

~Cati ani am?
~14, aproape

~In ce data m-am nascut?
~In 24.09.1994 [deci sunt in zodia balanta]

~Cum m-as autocaracteriza?
~Etto...sunt o fire cam retrasa fata de oameni [exceptii: iubirea mea, prietenii si fanii anime]. In general nu prea vorbesc cu restul oamenilor, deoarece consider ca este o pierdere de timp, avand in vedere cum e lumea in zilele noastre.

~Ce hobby-uri am?
~Baschetul, anime-urile, forumurile, patinajul, rolele, muzica etc.

~Ce culori prefer?
~In special mov; mai imi plac albastrul si negrul [in general sunt atrasa de culorile reci].

~Ce culoare imi displace?
~Rozul, categoric; ma exaspereaza aceasta culoare.

~Ce tipuri de muzica prefer?
~Toate, nu am preferinta [exceptand muzica populara si manelele].

~Care sunt anime-urile mele favorite?
~Well, dupa multe batai de cap am reusit sa aleg cateva anime-uri care chiar m-au impresionat. Primul ar fi Naruto, apoi Strawberry Panic, Vampire Knight, Jigoku Shoujo si mai sunt si altele...

~Ce anime-uri nu pot suporta?
~In primul rand Sweet Valerians; au niste replici total stupide si fara sens. Grafica e absolut oribila, coloana sonora la fel iar ideea...mai bine nu comentez. Dupa aceea urmeaza Cainele Carof [wow deci pana si numele e de groaza >.<].

~Cantareti/trupe favorite?
~Nu am favoriti. Ascult in special Linkin Park, Evanescence, Avril Lavigne si altii. Sunt multi care-mi plac.

Do you have any question?
Sus In jos
http://yume.smfforfree4.com
Michiyo
Admin
Michiyo


Mesaje : 49
Data de înscriere : 14/08/2008
Varsta : 28
Localizare : Anime Land

Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Empty
MesajSubiect: Re: Hey, pazea lume ca am aterizat ^^'   Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Icon_minitimeLun Aug 25, 2008 2:43 am

Pai ce pot sa spun inafara de ''Welcome!''Sper sa iti placa forumul si sa te distrezi sa ai grija la SPAM(eu si SPAM-ul meu) si sper sa iti faci prieteni noi.Intrebari nu cred ca as avea pentru ca te cunosc destul de bine^^''
Sus In jos
https://anime-project.forumgratuit.ro
Akihara
Moderator
Akihara


Mesaje : 84
Data de înscriere : 21/08/2008
Varsta : 29
Localizare : in a nightmare

Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Empty
MesajSubiect: Re: Hey, pazea lume ca am aterizat ^^'   Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Icon_minitimeLun Aug 25, 2008 6:59 am

Welcome Keyko-chan, sai sa-ti zic mai bine Hikari.ai o descriere foarte completa si oricum te stiam de pe alte forumuri, asa ca nu am intrebari.Happy posting!
Sus In jos
http://www.hoshizora-thunder.piczo.com
Hikari.Salyn
Moderator
Hikari.Salyn


Mesaje : 58
Data de înscriere : 23/08/2008
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Empty
MesajSubiect: Re: Hey, pazea lume ca am aterizat ^^'   Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 8:28 am

Thanks ^.^
Nu-ti fa griji Michiyo, nu voi face spam ^^'
Akihara, poti sa-mi spui cum vrei ^___^
Sus In jos
http://yume.smfforfree4.com
Continut sponsorizat





Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Empty
MesajSubiect: Re: Hey, pazea lume ca am aterizat ^^'   Hey, pazea lume ca am aterizat ^^' Icon_minitime

Sus In jos
 
Hey, pazea lume ca am aterizat ^^'
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime-Project :: Users :: Useri noi-
Mergi direct la: